fotoğraf çekimi
gazete haber

Kurumsal Tarihçemiz

Argetus Araştırma, Danışmanlık, Eğitim, Proje ve Organizasyon Hizmetleri

"Argetus Araştırma ve Danışmanlık", Greenart Group bünyesinde AR-GE ve Proje çalışmalarını yürütmek üzere kuruldu.

1990’ların sonundan bu yana farklı "Araştırma ve Danışmanlık" kuruluşlarında görev alan ve Greenart Group’un Danışmanlığını da yürüten Erol Erdoğan’ın Danışmanlığında faaliyetlerine başlayan “Argetus Araştırma ve Danışmanlık”, Ar-Ge ve Proje alanındaki ihtiyaçlarınıza “Akılcı” çalışmalarıyla yanıt verebilmek için harekete geçti.

Vahdet Erdoğan yönetimindeki Greenart Group bünyesinde yürütülen organizasyon, indoor, outdoor, promosyon, reklam ve tanıtım, ulusal ve yerel basın, yayın, halkla ilişkiler ile matbaa  çalışmaları araştırma, danışmanlık, eğitim ve proje alanındaki çalışmalar ile buluşarak “Argetus Araştırma ve Danışmanlık” kurum kimliğinde bütünleşti.

Sosyal, siyasal, ekonomik, kültürel, tarihsel, teolojik, kurumsal ve organizasyonel çalışmalarda “Koordinatör ve Danışman” olarak hizmetler sunan Erol Erdoğan’ın yönetiminde uzman ve deneyimli ekibimiz bir araya geldi.

Greenart Ajans bünyesindeki organizasyon çalışmaları, “Argetus Araştırma ve Danışmanlık” bünyesindeki araştırma, danışmanlık, eğitim ve proje çalışmaları ile tamamlanarak kişi, kurum ve şirketlerin ihtiyaç duydukları hizmetleri profesyonel bir yaklaşım ve bütünsel bir yapı içerisinde sunmaktadır.